פניות לדורית מנצור בנושא גני ילדים וצהרונים  |  פניות לשלום עטר בנושא פעילות תרבות  |  פניות לדורון קורן בנושאי מבני ציבור, תכנון ובנייה.  |  פניות לאדי גרבר בנושא פיתוח  |  
 


 
  רישום לניוזלטר

 
 
 

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   עינת חלד, מלווה משפחות לדרך חדשה
דף הבית >> מומחים >> עינת חלד, מלווה משפחות לדרך חדשה
נעים להכיר,
שמי עינת חלד, מלווה משפחות לדרך חדשה.
אני יועצת חינוכית התפתחותית (MA) מדריכת הורים לילדים בגיל הרך ולמתבגרים, מלווה אמהות לאחר לידה, יועצת זוגית ומנחת קבוצות. הדרכות ההורים או הייעוצים הזוגיים מתבצעים בקליניקה ביתית ואינטימית בפתח תקווה או בבית המשפחה.

ה"אני מאמין שלי"

כשאתם מגיעים לייעוץ אישי, אתם מביאים את הייחודיות שלכם כמשפחה. אני מייעצת לכם בהתאם לצרכים, למאפיינים וליכולות שלכם כהורים ומשפחה.
פגישות הייעוץ וההדרכה הן תמיד דינאמיות ומשתנות בהתאם לצרכי המשפחה ולאופי ההורים והילדים המרכיבים אותה. אני מאמינה שאף פעם אין תשובה זהה ופתרון דומה לשתי משפחות.
בתהליך הייעוץ אני מתאימה את עצמי לאדם שעומד מולי ולכן אני מגיעה לתוצאות מהירות שנשמרות לאורך זמן רב. אני מאמינה כי אין פתרון פלא מהמאמרים, הספרים או מהטלוויזיה משום שלכל אחד יש את פיתרון הפלא המתאים רק לו.

שיטת "ילד פיצוץ"

מלבד הייעוצים הפרטניים, הזוגיים והנחיית הקבוצות, אני מומחית בשיטת ייעוץ ייחודית שהוכיחה את עצמה ברחבי העולם, לפי מודל מיוחד אותו פיתח ד"ר רוס גרין מארה"ב.
הטיפול מיועד להורים ולאנשי חינוך המתמודדים עם ילדים מאתגרים יותר, "מתפוצצים" יותר, אחרי שכבר נוסו כל השיטות "המקובלות" לחינוך ואילו לא צלחו.

אני מאמינה כי ישנם ילדים הנוטים להתפרץ לעיתים קרובות, בדרך כלל סובלים מחוסר גמישות מחשבתית ומתקשים להתגבר על תסכולים. אצל ילד מתפוצץ, עם ליקוי בגמישות מחשבתית, גם אם יש לו מוטיבציה חיובית לשיפור התנהגותו, הוא אינו מסוגל לתרגמה למעשים בעת תסכול.
חוסר הגמישות המחשבתית הוא המביא את הילד הנפיץ להתנהג כפי שהוא מתנהג ולא מתוך סיבות שאנו רגילים לשייך לילדים כמו: "הוא מחפש תשומת לב", "הוא פשוט עקשן", כוחני, מתנגד או מניפולטיבי.

הגישה החדשה מלמדת את הילד בהדרגה, ממש כמו בגיל שנתיים, לפתח את הגמישות המחשבתית החסרה לו.

"דמיינו שהילד שלכם טובע בים של תסכול ונוקשות. אתם המצילים. אם תשחו אל ילדיכם הטובע, תנופפו בשטר כסף ותצרחו "שחה!" הילד שלכם ימשיך לטבוע. גם אם תתעלמו מהילד הוא ימשיך לטבוע. אם הילד היה יודע לשחות הוא כבר היה עושה את זה. הגיע הזמן לתוכנית חלופית!"

אני מזמינה אתכם לבוא וללמוד את ה"תוכנית החלופית". הטיפול יכול לשלב גם את הגורמים הרלוונטיים בבית הספר או בגן.

לקריאה נוספת על השיטה הקליקו כאן

Go Back  Print  Send Page

פורום